Sosyal Sorumluluk Projeleri

LÖSEV

Lösemili Çocuklar Haftası’nda LÖSEV’e destek olmak için Octopod olarak Bilişim Zirvesi’nde OCTOPOD İLE TURNA KUŞU YAP, LÖSEV’E UMUT OL projemizle yer aldık. Proje kapsamında, farkındalık yaratmak için Bilişim Zirvesi katılımcılarının, kağıt katlama sanatı olan Origami’yi kullanarak turna kuşu yapmalarını sağladık. Etkinlik sonunda yapılan turna kuşu sayısı kadar LÖSEV’e bağış yaptık.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu (BTK) Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan ve TC. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Galip Zerey, LÖSEV’e destek için turna kuşu katlarken.

LÖSEV İstanbul Koordinatörü Zuhal Ön ve Octopod Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Balo LÖSEV’e destek için turna kuşu katlarken.

İşitme Engelliler Federasyonu

İşitme engelli genç arkadaşlarımızın Octopod ekosistemi içerisinde iş hayatına dahil olmalarını sağlamak amacıyla, İşitme Engelliler Federasyonu iş birliği ile birlikte Octopod Akademi eğitimleri düzenledik. Düzenlenen bu eğitimler sonunda katılımcı dostlarımızın sertifikalı birer Octopoder olmalarını ve kendi uygulamalarını geliştirme imkanı sağladık.

2 Ekim 2017 tarihli işitme engelli arkadaşlarımızla, Palladium Tower’da gerçekleştirilen Octopod Akademi Eğitimi.