Ücretsiz

Online Eğitim

Ücretsiz Online Eğitim

Hiç kod yazmadan yazılım geliştirmek istiyorsanız öğrenmeye eğitim videolarımızdan başayabilirsiniz. Oynatma listesindeki videoları takip ederek Octopod'un tarihinden başlayarak akış geliştirmeye kadar gerekli her şeyi öğrenebilirsiniz. Videolardaki eğitimleri ve daha fazlasını forumumuzda bulabilirsiniz. Yeni eğitimler için bizi takipte kalın.

Eğitim Videoları

Octopod tanıtımı

Bu videoda Octopod nedir? neden ihtiyaç duyulmuştur? nelere çözüm getirmiştir gibi sorulara cevap verilecektir.

Octopod manager tanıtımı

Bu videoda Octopod Hızlı Yazılım Geliştirme Platformu olan Octopod Manager tanıtımı yapılacaktır.

Octopod ile CRM yapımı 1

Bu videoda Octopod ile CRM yapımına başlayarak genel olarak Octopod kullanımı gösterilecektir. CRM uygulamasında Müşteri tanıtım kartı, Yetkili tanıtım kartı ve Adres tanıtım kartı formları yapılacaktır.

Octopod ile CRM yapımı 2

Bu videoda Octopod ile yapmaya başlanılan CRM uygulamasında personeller için ajanda yapılacak ve ajanda için giriş formu oluşturulacaktır. Sihirbaz üzerinden sql sorgularının oluşturulması pekiştirilecek ve aksiyonlar doğru bir şekilde kullanabilecektir.

Octopod ile CRM yapımı 3

Bu videoda Octopod ile yapılan CRM uygulamasını tamamlamak için rapor formu oluşturulacaktır. SQL sihirbazı üzerinden sürükle bırak ile join işlemleri yapılabilecektir.

Octopod ile Sipariş Evrakı oluşturma 1

Bu videoda Octopod ile sipariş evrakı oluşturulmaya başlanılacaktır. Genel olarak form tasarımı ve grid kullanımı anlatılacaktır.

Octopod ile Sipariş Evrakı oluşturma 2

Bu videoda Octopod ile oluşturulmaya başlanan sipariş evrakının aksiyonları eklenecek ve aksiyon kullanımı pekiştirilecektir.

Octopod ile Sipariş Evrakı oluşturma 3

Bu videoda Octopod ile yapılan sipariş evrakının entegrasyon işlemleri anlatılacaktır.

Eğitim Dokümanları

Giriş seviye eğitim dokümanı

Octopod eğitim videolarında giriş seviye eğitimlerinde gerçekleştirilen uygulamanın ön analizidir. Bu doküman içerisinde Octopod platformu ile müşteri tanıtım kartı, yetkili tanıtım kartı, adres tanıtım kartı oluşturabileceksiniz. Personelleriniz için Ajanda oluşturabilecek ve bu ajandanın giriş formunu oluşturabileceksiniz. Son olarak elinizdeki verileri istediğiniz şekilde düzenleyip gösterebileceğiniz bir raporlama sayfası oluşturabileceksiniz.

İleri seviye eğitim dokümanı

Octopod eğitim videolarında ileri seviye eğitimlerinde gerçekleştirilen uygulamanın ön analizidir ve uygulama adımlarını içeren dokümandır. Bu doküman içerisinde Octopod platformu ile Görüşme kayıt formu ve sipariş evrakı oluşturabileceksiniz. Sipariş evrakı oluştururken grid kullanımının bir örneği uygulanacaktır. Sipariş evrakı akışa bağlanarak belirli bir şart oluştuğunda onaya gitmesi ve onay alınması durumunda evrakı entegre etmesi işlemi yapılacaktır.